Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.1 °C
1032.0 hPa
61 %

Čestitka župana Međimurske županije povodom božićnih i novogodišnjih blagdana

Datum objave: 24. prosinca 2017.

U povodu božićnih i novogodišnjih blagdana, župan Međimurske županije Matija Posavec, građankama i građanima Međimurske županije uputio je prigodnu čestitku u kojoj stoji:
                Drage Međimurke i Međimurci!
                Obiteljska atmosfera u Vašem domu je Vaša osnova života, riječi su jednog duhovnog i svjetovnog vođe, koje na najbolji mogući način diktiraju naš smisao, nit vodilju i svrhu. Riječi su to koje nam daju dobru poduku, posebice u mjesecu prosincu, u vrijeme Božića i blagdana, ali i ne samo tada, već bi nas trebale učiti ljubavi prema bližnjima, miru i harmoniji u našoj obitelji, tijekom cijele godine. Svaka vrijednost pravog čovjeka dolazi iz njegova doma, kruga njegovih najbližih, a upravo su te vrijednosti one koje Vam želim u ovo vrijeme nade i iščekivanja, darivanja i solidarnosti, uz želju da upravo u krugu svojih najmilijih provedete ove dane i s njima uđete u novu 2018. godinu, podjednako uspješnu osobno, ali i na poslovnom planu. Ovim Vam putem želim uputiti najiskrenije čestitke povodom božićnih i novogodišnjih blagdana, uz nadu da će dani pred nama mnogima poslužiti da pokažu ono najbolje u sebi, da vrate društvu i zajednici svaku dobivenu sreću, toplinu i radost svima koji ih okružuju. Neka nam blagdani posluže i da se osvrnemo oko sebe, zaboravimo na samozatajnost, na osjećaj manje vrijednosti, da shvatimo kako smo dio uspješne zajednice koja se iz dana u dan razvija te nije bez razloga ona koja se uzima kao primjer, koju drugi hvale i u koju se rado vraćaju. Zakoračili smo sigurnim koracima u posljednje dane 2017. godine, jedne uspješne godine u kojoj smo pokrenuli najveći investicijski ciklus u Međimurju u 25 godine. Obrazovanje i zdravstvo naglasak su u radu mojih suradnika i mene, te ćemo i dalje raditi s ciljem da zajedno s Vama svaku novu godinu vidimo kao šansu novog ulaganja, stvaranja uvjeta i samim time zajednice znanja, napretka i mogućnosti. Svima Vama, Vašim obiteljima, svim Međimurkama i Međimurcima, od srca želim da 2018. ispuni Vaše nade i planove te donese obilje veselja, zdravlja i uspjeha u svaki međimurski dom. Želim Vam sretan i blagoslovljen Božić!
                                                                                                                                                             ŽUPAN
                                                                                                                                              Matija Posavec “

POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
PLAN UPISA u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2022./2023.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za ponedjeljak, 17. siječnja 2022.
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content