Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

ŠKOLE JEDNAKIH MOGUĆNOSTI u Međimurskoj županiji - UP.03.2.1.03.0037

Datum objave: 22. prosinca 2017.

 
NOSITELJ PROJEKTA: Međimurska županija
PROJEKTNI PARTNERI: OŠ Belica, OŠ Donja Dubrava, OŠ Donji Kraljevec, OŠ Gornji Mihaljevec, OŠ Hodošan, OŠ Jože Horvata Kotoriba, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, OŠ Mursko Središće, OŠ Nedelišće, OŠ Orehovica, OŠ Podturen, OŠ Vladimira Nazora Pribislavec, OŠ Strahoninec, OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu, OŠ Sveti Martin na Muri, OŠ Selnica, OŠ Petar Zrinski Šenkovec, OŠ Štrigova, Ekonomska i trgovačka škola Čakovec, Gospodarska škola Čakovec, Graditeljska škola Čakovec, Tehnička škola Čakovec i Srednja škola Prelog
TRAJANJE PROJEKTA: 01.09.2017.-31.08.2021.
UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 10.691.224,80 HRK
(bespovratna sredstva 94%)
 
CILJ PROJEKTA: pružiti potporu uključivanju učenika s teškoćama u razvoju u OŠ i SŠ u redovnu nastavu angažmanom pomoćnika u nastavi kako bi se osigurali uvjeti za poboljšanje njihovih obrazovnih postignuća, uspješniju socijalizaciju i emocionalno funkcioniranje
CILJNE SKUPINE: učenici s teškoćama u razvoju u osnovnim i srednjim školama MŽ
Projektom ŠKOLE JEDNAKIH MOGUĆNOSTI Međimurska županija će dugoročno unaprijediti sustav neposredne podrške učenicima s teškoćama u razvoju za sljedeće 4 školske godine i time riješiti problem nedostatka potpore učenicima s teškoćama u MŽ koji ne mogu samostalno funkcionirati bez podrške pomoćnika u nastavi. Projektom će se osigurati dugoročna podrška za ukupno 70 učenika s teškoćama i na taj način poboljšati njihova obrazovna postignuća, uspješnija socijalizacija i emocionalno funkcioniranje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content