Menu
8.3 °C
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest o ishodu Javnog poziva za dodjelu potpora male vrijednosti iz „Programa potpora poljoprivredi Međimurske županije za razdoblje 2017. – 2020. godine“ u 2017. godini

Datum objave: 22. prosinca 2017.

Upravni odjel za gospodarske djelatnosti Međimurske županije  temeljem Programa Potpora poljoprivredi Međimurske županije za razdoblje 2017. – 2020. godine, proveo je dva Javna poziva za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi. Javni pozivi objavljeni su na službenim stranicama Međimurske županije i to za:

Mjera 1: Edukacija i stručno osposobljavanje poljoprivrednika
Mjera 2: Ekološka poljoprivreda
Mjera 4: Organizacija i sudjelovanje na sajmovima i izložbama
Mjera 5: Sudjelovanje u programima kvalitete, stvaranje robne marke i zaštite
               međimurskih polj. proizvoda
Mjera 7: Podizanje i obnova trajnih nasada
Mjera 8: Nabava i postavljanje sustava za zaštitu višegodišnjih nasada od tuče
Mjera 9: Iskorjenjivanje artritisa encefalitisa koza           

 
            Nakon provedenog Javnog poziva i kontrole pristiglih zahtjeva, župan Međimurske županije donio je Odluke o dodjeli potpore male vrijednosti.  Odluke župana su konačne i podnositelji zahtjeva nemaju pravo prigovora.
Popis korisnika i dodijeljena sredstva su:
 

  1. Edukacija i stručno osposobljavanje poljoprivrednika
RbrPrezime i imeAdresaPoštaIznos
1Benko NatalijaKalnička 840324 Goričan380,00
2Hunjadi DeanGlavna 3640326 Sveta Marija1.000,00
5Horvat SandraPribislavec Kaštelska  1740000 Čakovec625,00
6Janušić Danijel Prvomajska 3640319 Belica625,00
7Kosi NenadTotovec Čakovečka  2240000 Čakovec625,00
8Krnjak Anđelko Kralja Tomislava 6840319 Belica625,00
9Mavrin Danijel V. Nazora 840319 Belica625,00
10Mesarić Damir Kralja Tomisla  1a40319 Belica625,00
11Mesarić Jurica Čakovečka  340319 Belica625,00
12Puklek BožidarSveti Križ N. Tesle  140321 M.Subotica625,00
13Radović DarkoPodbrest B. Malek  1840322 Orehovica625,00
14Škvorc KrunoslavIvanovec M. Gupca  3740319 Belica625,00
15Švenda Ivan J. Broza  9a40000 Čakovec625,00
16Švenda RozalijaIvanovec J. Broza  9a40000 Čakovec625,00
17Taradi Mario Zavrtna  1140319 Belica625,00
18Topličanec Filip A. Schulteissa  2140000 Čakovec625,00
19Varga IvicaSivica Čakovečka  2640317 Podturen625,00
20Vinković Zlatko N.Š. Zrinskog  bb40319 Belica625,00
21Žnidarić MarinkoPuščine Čakovečka 1840000 Čakovec625,00

 
 

  1. Ekološka poljoprivreda
Rbr.Prezime i imeAdresaPoštaIznos
1.Miser FranjoVinogradska  2240328 Donja Dubrava4.722,40
2.Lisjak LeoŠenkovec, M. Tita 4740000 Čakovec1.416,20
3.Agrotar d.o.o.M. Magdalenić 1a40000 Čakovec1.329,00
4.Bahun  ZlatkoPoljska  1940315 M. Središće5.000,00
5.Pokrivač MarkoBadličan 840306 Macinec1.413,40
6.Negovec MiroslavCirkovljan, Zdenci  1940323 Prelog3.411,88
7.Mesarić FlorijanTrnavska 7540324 Goričan2.496,75
8.Hlapčić  FilipNovo Selo na Dravi, Prvomajska 4240000 Čakovec1.767,00
9.Šegović ZdravkoIvanovec, Braće Radića  740000 Čakovec3.768,54
10.Hrustek IgorI.G. Kovačića 1940321 Mala Subotica1.871,25
11.Malek Križanec JasminkaV. Nazora 5240323 Prelog803,13
12.Senčar  DragutinI.G. Kovačića 6140311 Lopatinec1.568,37
13.Šarić DragicaB. Radića  5140319 Belica1.687,50
14.Novak BrankaDonji Hrašćan 127/140320 D. Kraljevec3.279,23
15.Meandžija RadePušćine, Školska 140305 Nedelišće591,72
16.Adrašec DragutinV. Nazora 1a40317 Podturen1.753,13
17.Perko IvanKralja Zvonimira 2540325 Prelog1.720,50
18.Hunjadi  DeanGlavna  9340326 Sveta Marija1.980,00
19.Vidović VladimirMurska 3440320 D. Kraljevec1.580,75
20.Bohanec AnicaPrhovec 2940306 Macinec1.816,88
21.Spahija SlavkoPrvomajska 1440329 Kotoriba576,71
22.Mesarić LeonardZlatnić 1540324 Goričan2.009,31
23.Zobić SlavkoZaloka 540317 Podturen1.830,00
24.Sabol JosipMeđimurske čete 1340328 D. Dubrava1.999,10
25.Kos EmilijaVučetinec 15740311 Lopatinec556,25
26.Lisjak SlavicaStrahoninec, Kalnička 1640000 Čakovec1.893,75
27.Bajan MarjanDonji Pustakovec 5340320 D. Kraljevec2.083,90
28.Grkavac Bornadr. Ivana Novaka 28b40000 Čakovec1.691,00
29.Lovrec VioletaBadličan 1040306 Macinec3.981,54
30.Turk JagodaBrezje 940311 Lopatinec773,75
31.Igrec FranjoČukovec 10840323 Prelog1.848,75
32.Borović DragutinD. Pustakovec 7440323 Prelog1.057,96
33.Naranđa DragutinIvana Meštrovića 340323 Prelog1.785,00
34.Hranjec MagdalenaRadnička 440324 Goričan1.305,60
35.Bašnec MatoMije Smoleka 1140324 Goričan1.136,71
36.Bratko GordanaBrezje 4540311 Lopatinec565,00
37.Rajher SenkaMihovljan, V. Nazora 940000 Čakovec2.784,75
38.Lesjak DarioI.G. Kovačića 5040000 Čakovec576,71
39.Marciuš DarioStrahoninec, Žrtava fašizma 7740000 Čakovec576,71
40.Matotek DušanA. Hebranga 540329 Kotoriba946,71
41.Kenjereš  DinoPalinovec 23440320 D. Kraljevec2.416,88
42.Ščavnićar IzidorJelačićev trg 540314 Selnica1.839,39
43.Pongrac NinaDomašinec, Glavna  14240318 Dekanovec1.850,63
44.Sabol IvanPalinovec 4940320 D. Kraljevec2.055,00
45.Gorupić  NadaOtok  3240323 Prelog576,71
46.Kovačić DarioZasadbreg 2940311 Lopatinec1.729,33
47.Fuš MirkoS. Radića  6640329 Kotoriba956,71
48.Blažinčić Čonkaš MirnaA. Mihanovića 1440323 Prelog1.743,38
49.Panić  NadaBrezje 8740311 Lopatinec1.596,30
50.Magić LjiljanaZlatarski strmec 2340328 D. Dubrava2.847,78
51.Mikulan AnitaMurska 1940328 D. Dubrava2.167,50
52.Šestan MelitaIvanovec, J. Broza 8540000 Čakovec1.309,50
53.Pleh MarioStrahoninec, Poljska 940000 Čakovec2.149,37
54.Bobičanec AnaSivica Vrtna 1140317 Podturen1.793,25
55.Hren MarijanBrezje 62d40311 Lopatinec1.326,00
     
  1. Organizacija i sudjelovanje na sajmovima i izložbama
  2. Sudjelovanje u programima kvalitete, stvaranje robne marke i zaštite međimurskih polj. proizvoda
BrPrezime i imeAdresaPošta Iznos
1Bister d.o.o.Domašinec, V. Nazora 2540318Dekanovec5.000,00
2OPG Kovačić IvanKralja Tomislava 12140319Belica4.620,00

 

  1. Podizanje i obnova trajnih nasada – proljetna sadnja

           
            Podizanje i obnova trajnih nasada – jesenjska sadnja

  1. Nabava i postavljanje sustava za zaštitu višegodišnjih nasada od tuče
  2. Iskorjenjivanje artritisa encefalitisa koza

 

  1. Kontrola plodnosti tla

U suradnji s gradovima i općinama Međimurske županije (Čakovec, Mursko Središće, Belica, Donji Vidovec, Orehovica, Domašinec, Sveta Marija, Strahoninec i Štrigova) već četvrtu godinu provodimo projekt „Kontrola plodnosti tla na području Međimurske županije. U nastavku dajemo popis poljoprivrednih gospodarstava kojima je odobrena potpora za analizu tla:

Br.Prezime i ime, AdresaIznos
1.Agromeđimurje d.o.o. Ruđera Boškovića 2  40000 Čakovec1.425,00
2.Braniša Josip V. Nazora 4,  Belica1.425,00
3.Branović Ranko A. Cesarca  15  40322 Orehovica570,00
4.Bratuša Danijel A. Cesarca  3  40322 Orehovica570,00
5.Bujan  Gordana Dravska 18 Strahoninec, Čakovec427,50
6.Cirkvenčić Vesna J. Slavenskog 3  40322 Orehovica570,00
7.Čeh Mladen Kralja Tomislava 153  40319 Belica712,50
8.Drk Marija M. Gupca 38,  Belica855,00
9.Držanić Franjo Čakovečka 4a  40322 Orehovica570,00
10.Furdi Ivan Vrtna 7, Domašinec 40318 Dekanovec712,50
11.Gal Marija Dovrčice  Vularija 40322 Orehovica570,00
12.Hajdinjak Zvonko S. Vojvode 37, Podbrest 40322 Orehovica570,00
13.Herman Andrej K. Tomislava 98,  Belica1.425,00
14.Hlapčić Filip Prvomajska 42, Novo Selo na Dravi 40000 Čakovec712,50
15.Horvat Ratko Braće Radić 8  40322 Orehovica570,00
16.Jagec Franjo Dravska 43 Strahoninec, Čakovec427,50
17.Jagec Stjepan Dravska 11 Strahoninec,  Čakovec427,50
18.Janušić Danijel B. Radić 55,  Belica1.140,00
19.Katanović Josip M. Kovača 5, Podbrest 40322 Orehovica570,00
20.Kocijan  Zoran Braće Radića 29b, Štefanec 40000 Čakovec712,50
21.Kocijan Petar Štrigova 131  40312 Štrigova142,50
22.Kolar Vlado Zrinskih  77  40322 Orehovica570,00
23.Kolarić Bojan Turčišće 127, Domašinec 40318 Dekanovec570,00
24.Kolarić Božidara Gardinovec 218, Belica1.425,00
25.Konzerviranje voća i povrća "Šopar" M. Gupca 98  40315 M. Središće1.140,00
26.Koroš Stjepan J. Slavenskog 22  40322 Orehovica570,00
27.Kozar Miljenko Kalnička 15 Strahoninec, Čakovec427,50
28.Krčmar Mladen Prvomajska 45,Vularija 40322 Orehovica570,00
29.Lesjak Nikola Žiškovec 67  40000 Čakovec712,50
30.Lovrenčić Miroslav A. G. Matoša 32  40322 Orehovica570,00
31.Lovrenčić Mladen K. Tomislava 31,  Belica570,00
32.Lovrenčić Željko S. Mezge 21, Domašinec 40318 Dekanovec712,50
33.Maček Ivan M. Kovača 21, Podbrest 40322 Orehovica570,00
34.Martinec Josip M. Kovača 35, Podbrest 40322 Orehovica570,00
35.Martinec Zlatko M. Kovača 35, Podbrest 40322 Orehovica570,00
36.Mesarić Dalibor Nikole Tesle  14,  Belica1.425,00
37.Mihaljević Stjepan Prvomajska 5 ,Vularija 40322 Orehovica570,00
38.Novak Stjepan Nikole Tesle  1  40322 Orehovica570,00
39.Novak Zdravko Matije Gupca 8, Ivanovec 40000 Čakovec712,50
40.Novak Zlatko Sveti Urban 243  40312 Štrigova427,50
41.Obadić Branko Lj. Gaja 20  40322 Orehovica570,00
42.Obadić Mario Lj. Gaja 20  40322 Orehovica570,00
43.OPG Barlović Zvonimir Glavna 87  40326 Sveta Marija285,00
44.OPG MBS j.d.o.o. Mije Hunjadi  2b  40326 Sveta Marija285,00
45.OPG Mustač Luka P. Miškine  1b  40326 Sveta Marija285,00
46.OPG Novak Siniša Glavna 27, Peklenica 40315 M. Središće1.140,00
47.OPG Orehovec Antun Kolodvorska  21  40326 Sveta Marija285,00
48.OPG Peter Demis Glavna 69  40326 Sveta Marija285,00
49.OPG Poljak Mijo V. Nazora 4  40326 Sveta Marija285,00
50.OPG Vrtarić Agata Bana Jelačića 10, Peklenica 40315 M. Središće427,50
51.OPG Zadravec Mladen Čakovečka 46, D. Mihaljevec 40326 Sveta Marija285,00
52.OPG Zobić Miljenko Frankopanska  72  40315 M. Središće1.140,00
53.P.O. Drk  M. Gupca 38,  Belica1.140,00
54.Panić Josip A. G. Matoša 25  40322 Orehovica570,00
55.Patarčec Danijel Prvomajska 56a ,Vularija 40322 Orehovica570,00
56.Peršak Slaven Glavna 259, Domašinec 40318 Dekanovec712,50
57.Pintar Željko Braće Radića 9, Domašinec 40318 Dekanovec570,00
58.Pintarić Goran Žrtava fašizma 32 Strahoninec,  Čakovec285,00
59.Pintarić Terezija M. Gupca 1, Mihovljan 40000 Čakovec712,50
60.Pleh Mario Poljska  9 Strahoninec, Čakovec427,50
61.Posedi Krešimir Železna gora 59  40312 Štrigova427,50
62.PP Kopasić Ivan Rade Končara 43  40327 Donji Vidovec427,50
63.Premuš Zlatko V. Nazora 16,  Belica1.425,00
64.Radović Antun V. Nazora 47  40322 Orehovica570,00
65.Radović Darko B. Malek 11, Podbrest 40322 Orehovica570,00
66.Senčar Željko Žrtava fašizma 14 Strahoninec, Čakovec427,50
67.Skupnjak Zlatko Zrinskih  9, Vularija 40322 Orehovica570,00
68.Srša Franjo Sveti Urban 158  40312 Štrigova427,50
69.Vargek Dragutin Glavna 2c, Domašinec 40318 Dekanovec285,00
70.Vargek Stjepan S. Mezge 56, Domašinec 40318 Dekanovec712,50
71.Varšić Branko K. Tomislava ,  Belica1.425,00
72.Vranović Marija Gardinovec 214,  Belica1.425,00
73.Železnjak Kristijan Zrinskih  10  40322 Orehovica570,00

 
Sukladno Programu potpora poljoprivredi Međimurske županije za razdoblje 2017. – 2020. godine Upravni odjel za gospodarske djelatnosti će i sljedeće godine raspisati javne pozive za dodjelu potpora male vrijednosti.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content