Međimurje Europska regija sporta za 2022.
2.9 °C
1021.0 hPa
45 %

U Nedelišću održan tradicionalni Božićni koncert u dvorani Aton

Datum objave: 19. prosinca 2017.

Božićni koncert u Nedelišću organizira se već 18 godina, kojem je uz zbor, organizator i Turistička zajednica općine Nedelišće. Božićni koncert Pjevačkog zbora Josip Vrhovski iz Nedelišća najprepoznatljiviji je umjetnički brend u sjeverozapadnoj Hrvatskoj. Uz pjevačice i pjevače domaćine, ugošćuje najzvučnija imena hrvatske estrade. Prigodan scenarij i scenografija pružaju ugođaj kazališta, a publika zauzima tisuće sjedećih mjesta u dvorani Nacionalnog gimnastičkog centra Aton u Nedelišću. Svečanom koncertu prisustvovali su župan Međimurske županije Matija Posavec, sa zamjenicom Sandrom Herman, predsjednik Skupštine Međimurske županije Mladen Novak, načelnik Općine Nedelišće Darko Dania te predsjednik ZHKUU Međimurske županije i predsjednik Upravnog odbora Hrvatskog sabora kulture Dejan Buvač.
Uz Pjevački zbor Josip Vrhovski i božićni orkestar pod dirigentskom palicom Branimira Magdalenića nastupili su Dječji zbor Josip Vrhovski, Studio suvremenog plesa Teuta, solisti Karolina Matjašec, Antonia Jurinec, Katarina Toplek te Sarah Ferenčević i Slavko Vincek u duetu.
Publika je posebnim ovacijama nagradila mladu sopranisticu Antoniju Jurinec koja je svojom izvedbom pjesme Santa Lucia oduševila.
Koncert je upotpunila Zrinska garda Čakovec, a program su vodili Lejdi Oreb i Matko Buvač. Ovaj božićni koncert svojim prisustvom uveličao je i poznati izvođač Davor Radolfi koji se spojio u duet sa sopranisticom Katarinom Toplek. Na kraju koncerta, publici i izvođačima su se, uz prigodne čestitke, zahvalili načelnik Općine i predsjednica zbora Ivanka Novak.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1364" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content