Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Internacionalizacija visokog obrazovanja

Datum objave: 13. prosinca 2017.
Ministrstvo znanosti i obrazovanja objavilo je natječaj "Internacionalizacija visokog obrazovanja". Ovom operacijom pridonosi se kvaliteti i relevantnosti visokog obrazovanja kroz internacionalizaciju - razvojem i uspostavom združenih studija (diplomskih i poslijediplomskih) na stranim jezicima te razvojem studijskih i/ili obrazovnih programa te modula i kolegija na stranim jezicima u području prirodnih, biotehničkih i tehničkih znanosti, biomedicine i zdravstva, kao i promociji visokih učilišta iz Republike Hrvatske u inozemstvu za privlačenje većeg broja stranih studenata i nastavnika.
Ciljne skupine: studenti, nastavno i nenastavno osoblje visokih učilišta
Ukupan iznos Poziva: 50.000.000,00 KN
 
Minimalni iznos potpore po projektu: 400.000,00 KN
Maksimalni iznos potpore po projektu: 1.800.000,00 KN
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content