Sajam ''Učeničke zadruge za Zakladu dr. Vinko Žganec''

Datum objave: 4. prosinca 2017.

Pozivamo Vas da nas posjetite na  sajmu '' Učeničke zadruge za  Zakladu dr. Vinko Žganec ''  koji će se  povodom božićnih i novogodišnjih blagdana održati u

subotu, 9. prosinca 2017. godine od 10:00 do 12:00 sati, Zgrada Scheier u Čakovcu

Učeničke zadruge izložiti će i prodavati svoje proizvode, a sva prikupljena sredstva uplatiti će se na račun Zaklade. Učestvuju -  ''FIJOLICA''  Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec, ''JABUKA'' Gospodarska škola Čakovec, ''KRUGG''  Graditeljska škola Čakovec, ''TERRA ECONOMICA'' Ekonomska i trgovačka škola Čakovec, ''KLOPOTEC''  Osnovna škola Gornji Mihaljevec, ''TINČEK''  Osnovna škola Sveti Martin na Muri, ''PUPOLJAK'' Osnovna škola Donja Dubrava.

Posjetite nas te kupnjom učeničkih proizvoda potpomognite rad Zaklade.