Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Održana sjednica Povjerenstva za suzbijanje zlouporabe opojnih droga Međimurske županije

Datum objave: 4. prosinca 2017.

Dana 04. prosinca 2017. godine, s početkom u 09,00 sati, održana je sjednica Povjerenstva za suzbijanje zlouporabe opojnih droga Međimurske županije. Sjednicu je sazvala predsjednica Povjerenstva, Sandra Herman, univ.spec.oec., zamjenica župana.
Tema sjednice bio je Županijski model ranog upozoravanja u slučaju pojave novih psiho socijalnih supstanci, te aktivnosti povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti od 15.11.-15.12.2017. godine.
Uz ostale donesene Zaključke, posebno su istaknute aktivnosti koje se provode povodom završetka Mjeseca borbe protiv ovisnosti, koji ove godine karakteriziraju afirmativne, pozitivne misli i pozitivne poruke za učenike osnovnih i srednjih škola.
Sam završetak Mjeseca borbe protiv ovisnosti najavljen je za 14.12.2017. godine, u 12,00 sati, u Osnovnoj školi Šenkovec. Tom se prigodom organizira završni program za oko 150 učenika osnovnih i srednjih škola. Između ostalih, biti će prikazana i kazališna predstava Teatra Tirena, pod nazivom „ # generacija#“, te će biti podijeljeni prigodni pokloni za učenike, magnetići s pozitivnim mislima, koje su izradili članovi Zajednice Cenacolo iz Varaždina.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1335" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content