Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Posjet učenika OŠ Šenkovec i Područnih škola Žiškovec i Mačkovec Međimurskoj županiji

Datum objave: 30. studenoga 2017.

Veliku vijećnicu ovoga su puta umjesto vijećnika Skupštine okupirali trećaši Osnovne škole Šenkovec i Područnih škola Žiškovec i Mačkovec u okviru terenske nastave.
U pratnji svojih učiteljica i mentorica Vesne GolubRadojke Oreški, Ružice Golić te Senke Saško sustavno provode terenski dio nastave kao oblik odgojno-obrazovnog procesa kako bi teoriju naučenu na satovima primijenili u razgovoru s domaćinima i sugovornicima, ovog puta sa županom Međimurske županije Matijom Posavcem i višom stručnom suradnicom za prosvjetu i kulturu u Upravnom odjelu za društvene djelatnosti Blaženkom Novak.
Na mnogobrojna postavljena pitanja, predstavnici Županije jedva su stizali dati svoje odgovore zbog radoznalosti, energije i znanja mališana iz ovih triju škola.
Kakve projekte imate vezane za djecu, što sve vi gradite, što znači biti župan, kako biti odabran za župana, što znači grb naše županije, tko dolazi u vijećnicu…“, samo su bila neka od zanimljivih pitanja malih školaraca prilikom njihovog županijskog druženja, koje će se sigurno skoro ponoviti i ubuduće.
Sam kraj zanimljivog druženja s učenicima, obilježilo je prigodno čašćenje i veselo zajedničko fotografiranje.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1325" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content