Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

U Donjoj Dubravi na njen rođendan održana večer posvećena Teti Lizi

Datum objave: 20. studenoga 2017.

Kao i svake godine prijatelji Tete Lize (Elizabete Toplek) ujedno i štovatelji njezinog lika i djela okupili su se na njen rođendan kao što su to uvijek činili. Na žalost ovaj puta ne kod nje u njenom kućanstvu, već na njezinom posljednjem počivalištu donjodobravskom groblju, gdje su položili cvijeće i zapalili svijeće.
Nakon groblja otišli su na zajedničku večeru prisjećajući se Tete Lize, njezinih rođendana, zajedničkih druženja i brojnih događaja i životnih anegdota. Njezina najveća prijateljica Božica Kivač tom se prilikom osvrnula na život i stvaralaštvo Tete Lize. U svečanoj, na trenutke nostalgičnoj, ali i atmosferi kakvu bi upravo Teta Liza željela protekla je večer sjećanja na nju. 
Događaju su kao njezini prijatelji, ali i predstavnici institucija bili prisutni Josip Grivec, zamjenik župana te Marijan Varga načelnik općine Donja Dubrava sa zamjenikom Vladimirom Čitušom, kao i predsjednica KUD-a „Seljačka Sloga“ Štefica Kovač
[ngg_images source="galleries" container_ids="1303" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content