Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.7 °C
1028.0 hPa
71 %

Održana 21. sjednica Upravnog odbora Zaklade "Dr. Vinko Žganec"

Datum objave: 30. listopada 2017.

Nakon poduže stanke  u  utorak, 24. listopada 2017. godine održana je  21. sjednica Upravnog odbora Zaklade „Dr. Vinko Žganec“. Sjednica je po prvi puta održana u novom sazivu koji je imenovao Zakladnik Međimurska županija. Prema rješenju Zakladnika za predsjednicu Upravnog odbora imenovana je Sandra Herman, a za članove Josip Grivec, Neda Šarić, Branko Sušec, Kristina Štebih, Suzana Belović i Dražen Blažeka. Nakon što je početkom 2017. godine temeljem  raspisanog  Javnog poziva za dodjelu potpora učenicima srednjih škola i studentima u 2016. godini, dodijeljeno ukupno 99 potpora učenicima i studentima u ukupnom iznosu od 53.000,00 kuna Upravni odbor Zaklade odlučio je kako financijsko stanje ne omogućuje raspisivanje javnog poziva za ovu godinu. Dogovoreno je kako će se javni poziv raspisati tijekom iduće godine, a do tada članovi Upravnog odbora maksimalno će poraditi na pronalaženju financijskih sredstava i osobito jačoj promociju Zaklade u javnosti. U tom smislu početkom prosinca predviđa se održavanje humanitarne prodajne izložbe učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola Međimurske županije čiji prihod bi se uplatio na račun Zaklade.
U nastavku sjednice po razmatranju pristiglih zamolbi sa stavke interventne pomoći Upravi odbor odobrio je 7.500,00 kuna pomoći.
Koristimo priliku zahvaliti svim donatorima koji pomažu Zakladu te ujedno pozvati sve fizičke i pravne osobe da pristupe Zakladi kao članovi i podupiratelji  ili da svoji donacijama pomognu rad Zaklade. Samo da podsjetimo članovi podupiratelji obavezuju se da će godišnje doprinositi i do 1. ožujka tekuće godine u korist Zaklade uplatiti:

  • pravne osobe najmanje 5.000,00 kuna
  • fizičke osobe najmanje 500,00 kuna
  • jedinice lokalne samouprave, klubovi, društva i udruge najmanje 1 kunu po stanovniku odnosno članu
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content