Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Radio gorice za "Katružu", u subotu, 23. rujna

Datum objave: 22. rujna 2017.

U subotu, 23. rujna 2017. godine s početkom u 08:30 sati, u sklopu svojih aktivnost Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“  održati će  tradicionalnu  akciju "Radio gorice za Katružu". Start vesele povorke je ispred Gradskih bazena „Marija Ružić“ Čakovec, odakle se kreće prema Stanetincu i dalje prema  goricama Svetog Urbana i Gornjeg Međimurja.
Akciju tradicionalno organiziraju  RADIO 1 i Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“.   I ove godine u njoj će učestvovati  brojni   prijatelji „Katruže“. Karavanu će svojom  svirkom  uveseljavati Skandal bend i Josip Sanjković Mitrica. U akciji nam pomažu: Jamnica d.d. Zagreb, Printex Čakovec, Proart  Čakovec, Astrea Ivanovec, Vajda d.d. Čakovec, Čakovečki mlinovi d.d. Čakovec, Tesarski obrt Martinjak,  Vinogradarstvo i podrumarstvo Tomšić Železna Gora, Josip Radek Hari i njegovi prijatelji i obitelj Čavničar iz Stanetinca.
Svi građani  u akciju se mogu uključiti donacijom  u grožđu, moštu ili na neki drugi način na dan akcije.
Cjelokupni prihod iskoristit će  se za  pomoć onima kojima je to najpotrebnije – bolesnima s područja Međimurske.
Pozivamo  sve dobre ljude  da budu učesnici ove tradicionalne akcije.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content