Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obustava Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Zaželi – Program zapošljavanja žena“

Datum objave: 15. rujna 2017.
Dana 13. rujna 2017. godine Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, Upravljačko tijelo za Europski socijalni fond, Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“, slijedom velikog broja zaprimljenih projektnih prijedloga za Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Zaželi – Program zapošljavanja žena“, broj poziva: UP.02.1.1.05., objavljuje obustavu zaprimanja projektnih prijedloga u okviru navedenog Poziva na određeno vrijeme.
Obzirom na činjenicu da zaprimljeni projektni prijedlozi iznosima dosežu 150% ukupno raspoloživih sredstava predmetnog Poziva, Ministarstvo je sukladno važećim Uputama za prijavitelje točki 5.5. Obustava ranije zatvaranje i produženje roka za dostavu projektnih prijedloga obustavilo Poziv u periodu od dana 13. rujna 2017. godine u 16:00 sati do kraja dana 31. listopada 2017. godine.
Sve daljnje informacije pravovremeno će biti objavljene na službenim stranicama Europskog socijalnog fonda www.esf.hr i na Internet stranici www.strukturnifondovi.hr.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content