Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest srednjoškolcima oko prijevoza u novoj školskoj godini

Datum objave: 1. rujna 2017.

Da bi učenici za školsku godinu 2017./2018. ostvarili pravo na sufinancirani međumjesni javni prijevoz trebaju doći u prometni ured M-Grupe (Macanov dom) gdje ćemo ih poslikati za izradu nove iskaznice i napraviti istu. Izrada učeničke iskaznice stoji 100,00 kn.
Učenici prvih razreda obavezno trebaju u svojim školama podići ispunjene (prvi dio) potvrde za ostvarivanje prava na sufinanciranje međumjesnog javnog prijevoza te dati roditeljima da ispune svoj dio potvrde. Ispunjene potvrde od strane škole i roditelja predati u prometnom uredu M-Grupe.
Učenici 2., 3., i 4. razreda koji su već donijeli potvrdu ne trebaju donijeti novu potvrdu. Do izrade novih iskaznica svi učenici se voze besplatno.
 
Radno vrijeme prodaje u Čakovcu
   od 07.00 – 15.00h.
 
Prometni ured Čakovec

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content