Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Obavijest o Javnom pozivu za iskaz interesa dobavljača za sudjelovanje u školskoj shemi

Datum objave: 31. kolovoza 2017.

Radi povećanja unosa svježeg voća i povrća, te mlijeka i mliječnih proizvoda, kao i podizanja svijesti o značaju zdrave prehrane kod školske djece, od ove školske godine, 2017./2018., Hrvatska započinje s provedbom Školske sheme – besplatnih obroka voća, povrća i mlijeka za školsku djecu. Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je Javni poziv za iskaz interesa dobavljača za sudjelovanje u školskoj shemi. Školska shema se provodi jednako na čitavom teritoriju Republike Hrvatske od 1. kolovoza 2017. do 31. srpnja 2018. godine. Cilj Školske sheme je da se podigne razina svijesti o važnosti voća, povrća, mlijeka i mliječnih proizvoda u pravilnoj prehrani. U okviru Školske sheme voće, povrće, mlijeko i mliječni proizvodi ponuditi će se učenicima kao zaseban obrok neovisno od obroka u okviru školske prehrane, kontinuirano kroz cijelu školsku godinu. Voće i povrće ponuditi će se učenicima u osnovnim i srednjim školama, a mlijeko i mliječni proizvodi ponuditi će se učenicima u osnovnim školama. Pravo sudjelovanja na javnom pozivu imaju pravne i fizičke osobe koje su registrirane za  isporuku voća i povrća i/ili mlijeka i mliječnih proizvoda školama. Javni poziv ostaje otvoren tijekom cijelog razdoblja provedbe Školske sheme. Agencija za plaćanja će na svojim mrežnim-stranicama objaviti Spisak dobavljača koji će se redovito dopunjavati tijekom cijelog razdoblja provedbe Školske sheme.
Više o tome na http://www.apprrr.hr/skolska-shema-1034.aspx

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content