Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za ulaganje u šumsku infrastrukturu

Datum objave: 18. kolovoza 2017.

APPRRR je objavila Natječaj za provedbu podmjere 4.3. “Potpora za ulaganja u infrastrukturu vezano uz razvoj, modernizaciju i prilagodbu poljoprivrede i šumarstva”, tipa operacije 4.3.3.  “Ulaganje u šumsku infrastrukturu” iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.

Prihvatljivi korisnici su šumoposjednici, udruženja šumoposjednika ili šumovlasnika, trgovačka društva i druge pravne osobe koje sukladno Zakonu o šumama gospodare šumama i šumskim zemljištima u vlasništvu Republike Hrvatske, te jedinice lokalne samouprave.

Prihvatljivi troškovi su projektiranje, izgradnja i rekonstrukcija primarne i sekundarne šumske prometne infrastrukture (traktorski putovi i traktorske vlake), rekonstrukcija šumskih cesta, mostova i druge šumske prometne infrastrukture te kupovina šumskog i drugog zemljišta (u maksimalnom iznosu od 10% od ukupnih prihvatljivih troškova).

Intenzitet javne potpore po projektu iznosi 100 % od ukupnih prihvatljivih troškova, pri čemu  iznos potpore iznosi od 10.000 do 1.000.000 eura u kunskoj protuvrijednosti.

Ukupan iznos raspoloživih sredstava javne potpore na ovom natječaju iznosi 37.500.000 kuna, a rok za podnošenje Zahtjeva počinje teći od 16. kolovoza 2017. i traje do 22. prosinca 2017.

Više informacija o Natječaju za provedbu tipa operacije 4.3.3. “Ulaganje u šumsku infrastrukturu” možete pronaći ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content