Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Natječaj za dodjelu potpore male vrijednosti za poljoprivrednike

Datum objave: 11. srpnja 2017.
Objavljen je Natječaj za dodjelu potpore male vrijednosti iz Programa „Potpora skupinama proizvođača za izradu Specifikacije poljoprivrednog ili prehrambenog proizvoda za zaštitu naziva oznakom izvornosti, oznakom zemljopisnog podrijetla ili kao zajamčeno tradicionalni specijalitet“ u 2017. godini.
Predmet Natječaja je dodjela bespovratnih financijskih sredstava za pokriće troškova izrade Specifikacije poljoprivrednog ili prehrambenog proizvoda za zaštitu naziva oznakom izvornosti, oznakom zemljopisnog podrijetla ili kao zajamčeno tradicionalni specijalitet.
Sredstva za dodjelu potpore male vrijednosti za provedbu Programa u 2017. godini u iznosu od 691.125,00 kuna osigurana su u Državnom proračunu Republike Hrvatske u okviru proračunske pozicije Ministarstva poljoprivrede.
Prihvatljivi korisnici potpore male vrijednosti temeljem Programa su skupine proizvođača, sukladno definiciji u članku 3. i izuzeću iz članka 49. Uredbe (EU) 1151/2012, bez obzira na pravni oblik skupine.
Visina potpore po pojedinom korisniku iznosi 80% ukupnih prihvatljivih troškova, ali ne više od 75.000,00 kuna uključujući PDV.
Rok za predaju zahtjeva za potporu je do 28. kolovoza 2017. godine.
Više informacija: mps.hr
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content