Projekt INNO-WISEs će poboljšati kapacitete socijalnih poduzeća kako bi omogućili pružanje kvalificiranih radnih mjesta za skupine u nepovoljnom položaju. Projekt će razviti rješenja za primjenu ključnih tehnologija i upravljačkih modela u sektoru socijalnog poduzetništva. Ujedno će stvoriti okvir za upravljanje znanjem, fleksibilnu digitalnu komunikacijsku platformu i programe obuke. Projekt povezuje aktere iz socijalno uključenih poduzeća, istraživanja, tehnoloških stručnjaka i relevantnih javnih tijela.

 

JAVNI POZIV: INTERREG SREDIŠNJA EUROPA 2014.-2020.

UKUPAN IZNOS TROŠKOVA I INTENZITET POTPORE: Ukupna vrijednost projekta je 17.320.260,00 HRK, Ukupni troškovi Međimurske županije su 350.677,50 HRK, sufinancirano 298.075,87 HRK, intenzitet potpore je 85%.

TRAJANJE PROJEKTA: 1.7.2017. – 30.6.2020.

PRIJAVITELJ: Zaklada milanskog politehničkog sveučilišta

PROJEKTNI PARTNERI: Međimurska županija, ACT Grupa, Institut za društvena istraživanja Ivo Pilar, CGM Gruppo Cooperativo, Provincia Autonoma di Trento, Šent Slovenia Association for Mental