Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima za financijsku potporu za 2017. godinu

Datum objave: 28. lipnja 2017.
Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima za financijsku potporu iz raspoloživih sredstava dijela prihoda od igara na sreću i Državnog proračuna za 2017. godinu kojim poziva udruge mladih i za mlade te jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave da sukladno Pozivu prijave projekte koji doprinose podizanju kvalitete života mladih.
Rok za podnošenje prijava je 21. srpnja 2017. godine.
Prijava na Poziv vrši se kroz portal Financijske podrške, na linku www.financijskepodrske.hr.
Prijavitelji se mole da obrate posebnu pažnju na način prijave koji je detaljno opisan u Uputama za prijavitelje.
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content