Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.2 °C
1029.0 hPa
63 %

Posljednje obiteljsko "ON THE MOVE" druženje

Datum objave: 6. lipnja 2017.

U nedjelju, 11. lipnja ćemo održati posljednje obiteljsko sportsko-rekreativno druženje i kulinarsku radionicu u projektu „On the move“. Pozivamo sve obitelji uključene u program da se odazovu susretu od 18.00 sati pored mini golf igrališta Gradskih bazena „Marija Ružić“ u Čakovcu.
Poziv da sa sobom donesete neki od zdravih obroka koji pripremate za svoje obitelji, vrijedi još uvijek. Bit će nam drago da ga ustupite na kušanje i podijelite s nama vaše preporuke i iskustva pripreme.
Bit će to 28. obiteljsko događanje koje su sadržajno osmislili i priredili kineziolozi okupljeni u MSSR „Sport za sve“ koji je Međimurskoj županiji partner u projektu. Ponesite sa sobom papirić s imenom i prezimenom djeteta uključenog u programa, u kojem mjestu polazi aktivnosti i broj članova obitelji na događanju te ga predajte trenerima.
Dođite, bit će lijepo!

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content