Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Posljednje obiteljsko "ON THE MOVE" druženje

Datum objave: 6. lipnja 2017.

U nedjelju, 11. lipnja ćemo održati posljednje obiteljsko sportsko-rekreativno druženje i kulinarsku radionicu u projektu „On the move“. Pozivamo sve obitelji uključene u program da se odazovu susretu od 18.00 sati pored mini golf igrališta Gradskih bazena „Marija Ružić“ u Čakovcu.
Poziv da sa sobom donesete neki od zdravih obroka koji pripremate za svoje obitelji, vrijedi još uvijek. Bit će nam drago da ga ustupite na kušanje i podijelite s nama vaše preporuke i iskustva pripreme.
Bit će to 28. obiteljsko događanje koje su sadržajno osmislili i priredili kineziolozi okupljeni u MSSR „Sport za sve“ koji je Međimurskoj županiji partner u projektu. Ponesite sa sobom papirić s imenom i prezimenom djeteta uključenog u programa, u kojem mjestu polazi aktivnosti i broj članova obitelji na događanju te ga predajte trenerima.
Dođite, bit će lijepo!

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content