U nedjelju, 11. lipnja ćemo održati posljednje obiteljsko sportsko-rekreativno druženje i kulinarsku radionicu u projektu „On the move“. Pozivamo sve obitelji uključene u program da se odazovu susretu od 18.00 sati pored mini golf igrališta Gradskih bazena „Marija Ružić“ u Čakovcu.

Poziv da sa sobom donesete neki od zdravih obroka koji pripremate za svoje obitelji, vrijedi još uvijek. Bit će nam drago da ga ustupite na kušanje i podijelite s nama vaše preporuke i iskustva pripreme.

Bit će to 28. obiteljsko događanje koje su sadržajno osmislili i priredili kineziolozi okupljeni u MSSR „Sport za sve“ koji je Međimurskoj županiji partner u projektu. Ponesite sa sobom papirić s imenom i prezimenom djeteta uključenog u programa, u kojem mjestu polazi aktivnosti i broj članova obitelji na događanju te ga predajte trenerima.

Dođite, bit će lijepo!