Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Ne propustite obiteljski susret u Žabniku!

Datum objave: 29. svibnja 2017.

Sve naše sudionike u programu „On the move“ - sve mališane i njihove obitelji pozivamo na (predzadnje) obiteljsko rekreativno druženje u Žabniku, u nedjelju 4. lipnja. Pridružit ćemo mu i posljednju kulinarsku radionicu koju održavamo u sklopu projekta.
Mjesto susreta je kraj Mlina na Muri i skele. Domaćini iz Turističke zajednice Općine Sv. Martin na Muri će nas upoznati sa zanimljivostima lokaliteta na kojem ćemo se okupiti. Sastajemo se u 10.00 sati pa vas molimo da budete točni.
Slađana Herman će nam na kulinarskoj radionici spravljati namaz, salatu, voćnu salatu, frape. Donesite i vi nešto svoje na degustaciju !
Dođite, lokacija je već ionako lijepa, a dobro vrijeme… smo naručili.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content