Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Radionica za potencijalne korisnike podmjere 4.1. – Čakovec 30.5.2017.

Datum objave: 22. svibnja 2017.

Regionalna razvojna agencija Međimurje REDEA u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede 30.5.2017. godine organizira radionicu za potencijalne korisnike podmjere 4.1 iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske. Radionica započinje u 10 sati, a njezino predviđeno trajanje je otprilike tri sata. Lokacija održavanja radionice je Tehnološko – inovacijski centar Međimurje (multimedijalna dvorana), Bana Josipa Jelačića 22B, 40000 Čakovec.
Natječaji o kojima će biti riječi su oni koji su trenutno objavljeni: http://www.apprrr.hr/podmjera-41-potpora-za-ulaganja-u-poljoprivredna-gospodarstva-1962.aspx
Osim predstavnika Ministarstva poljoprivrede koji će održati prezentaciju, predviđeno je sudjelovanje predstavnika Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, HBOR-a i Savjetodavne službe.
Prijave se zaprimaju putem OBRASCA.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content