Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1032.0 hPa
85 %

Javni poziv za prijavu gospodarskih manifestacija, znanstveno - stručnih skupova i ostalih aktivnosti promidžbe poduzetništva i obrta te za prijavu nacionalnih projekata promidžbe poduzetništva za 2017. godinu

Datum objave: 22. svibnja 2017.

Ministarstvo gospodarstvo, poduzetništva i obrta objavilo je Javni poziv za prijavu gospodarskih manifestacija, znanstveno - stručnih skupova i ostalih aktivnosti promidžbe poduzetništva i obrta te za prijavu nacionalnih projekata promidžbe poduzetništva za 2017. godinu.

Prihvatljivi korisnici su organizatori gospodarskih dogadanja i manifestacija, sajmova i drugih oblika promidzbe malog i srednjeg poduzetnistva i obrtnistva, organizatori dogadaja s ciljem promidzbe mikro, malog i srednjeg poduzetnistva kroz nacionalno vidljive projektne aktivnosti promidzbe poduzetnistva i obrta (elektronski, tiskani i digitalni mediji), organizatori gospodarskih i izlozbi inovatora te slicnih oblika promocije, znanstveno - strucnih skupova, te lokalno - tradicijskih manifestacija, a sve vezano uz promidzbu poduzetnistva, zadrugarstva i obrta, kao i promidzbu tradicijskih obrta i lokalnih proizvoda, sa sjedistem u Republici Hrvatskoj (u daljnjem tekstu Korisnici) i to:

  • Obrazovne, znanstveno istrazivacke ustanove te strucna udruzenja, opcine, gradovi, zupanije, Grad Zagreb, zupanijske razvojne agencije, udruge, zadruge, savezi zadruga, savezi udruga, Hrvatska gospodarska komora i Hrvatska obrtnicka komora, podrucne obrtnicke komore i udruzenja obrtnika te zupanijske gospodarske komore, turisticke zajednice gradova, opcina i zupanija
  • Obrazovne, znanstveno istrazivacke ustanove te strucna udruzenja, savezi zadruga, Hrvatska gospodarska komora i Hrvatska obrtnicka komora, podrucne obrtn komore i udruzenja obrtnika te zupanijske gospodarske komore (za nacionalni projekt promidzbe poduzetnistva)

Korisnici se mogu udruziti u zajednicu ponuditelja.

Korisnik moze ostvariti pravo na sufmanciranje po jednoj manifestaciji/ znanstveno - strucnom skupu ili nacionalnom projektu promidzbe poduzetnistva (nacionalni projekt promidzbe poduzetnistva i obrta mora sadrzavati vise povezanih aktivnosti s barem jednim nacionalno vidljivim dogadanjem (kroz medije) na godisnjoj razini i kontinuiranu promidzbu poduzetnistva i obrta i to:

1. za znanstveno - strucne - skupove i gospodarske manifestacije: do 50.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku manifestaciju medunarodnog karaktera do 30.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku skup drzavnog karaktera - do 20.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku manifcstaciju rcgionalnog karaktcra - do 10.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku manifcstaciju gradskog/lokalnog karaktera

2. za nacionalnc projcktc promidzbe poduzetnistva i obrta do maksimalnog iznosa od 100.000,00 kuna.

Poziv je otvoren danom objave na mreznim stranicama Ministarstva (www.mingo.hr).

Rok za podnosenje prijava na ovaj Poziv je 60 dana od dana objave.

Više informacija i dokumentaciju možete pronaći ovdje: www.mingo.hr

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content