Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Javni poziv za prijavu gospodarskih manifestacija, znanstveno - stručnih skupova i ostalih aktivnosti promidžbe poduzetništva i obrta te za prijavu nacionalnih projekata promidžbe poduzetništva za 2017. godinu

Datum objave: 22. svibnja 2017.

Ministarstvo gospodarstvo, poduzetništva i obrta objavilo je Javni poziv za prijavu gospodarskih manifestacija, znanstveno - stručnih skupova i ostalih aktivnosti promidžbe poduzetništva i obrta te za prijavu nacionalnih projekata promidžbe poduzetništva za 2017. godinu.

Prihvatljivi korisnici su organizatori gospodarskih dogadanja i manifestacija, sajmova i drugih oblika promidzbe malog i srednjeg poduzetnistva i obrtnistva, organizatori dogadaja s ciljem promidzbe mikro, malog i srednjeg poduzetnistva kroz nacionalno vidljive projektne aktivnosti promidzbe poduzetnistva i obrta (elektronski, tiskani i digitalni mediji), organizatori gospodarskih i izlozbi inovatora te slicnih oblika promocije, znanstveno - strucnih skupova, te lokalno - tradicijskih manifestacija, a sve vezano uz promidzbu poduzetnistva, zadrugarstva i obrta, kao i promidzbu tradicijskih obrta i lokalnih proizvoda, sa sjedistem u Republici Hrvatskoj (u daljnjem tekstu Korisnici) i to:

  • Obrazovne, znanstveno istrazivacke ustanove te strucna udruzenja, opcine, gradovi, zupanije, Grad Zagreb, zupanijske razvojne agencije, udruge, zadruge, savezi zadruga, savezi udruga, Hrvatska gospodarska komora i Hrvatska obrtnicka komora, podrucne obrtnicke komore i udruzenja obrtnika te zupanijske gospodarske komore, turisticke zajednice gradova, opcina i zupanija
  • Obrazovne, znanstveno istrazivacke ustanove te strucna udruzenja, savezi zadruga, Hrvatska gospodarska komora i Hrvatska obrtnicka komora, podrucne obrtn komore i udruzenja obrtnika te zupanijske gospodarske komore (za nacionalni projekt promidzbe poduzetnistva)

Korisnici se mogu udruziti u zajednicu ponuditelja.

Korisnik moze ostvariti pravo na sufmanciranje po jednoj manifestaciji/ znanstveno - strucnom skupu ili nacionalnom projektu promidzbe poduzetnistva (nacionalni projekt promidzbe poduzetnistva i obrta mora sadrzavati vise povezanih aktivnosti s barem jednim nacionalno vidljivim dogadanjem (kroz medije) na godisnjoj razini i kontinuiranu promidzbu poduzetnistva i obrta i to:

1. za znanstveno - strucne - skupove i gospodarske manifestacije: do 50.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku manifestaciju medunarodnog karaktera do 30.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku skup drzavnog karaktera - do 20.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku manifcstaciju rcgionalnog karaktcra - do 10.000,00 kuna za znanstveno - strucni skup ili gospodarsku manifcstaciju gradskog/lokalnog karaktera

2. za nacionalnc projcktc promidzbe poduzetnistva i obrta do maksimalnog iznosa od 100.000,00 kuna.

Poziv je otvoren danom objave na mreznim stranicama Ministarstva (www.mingo.hr).

Rok za podnosenje prijava na ovaj Poziv je 60 dana od dana objave.

Više informacija i dokumentaciju možete pronaći ovdje: www.mingo.hr

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content