Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

POZIV za izlaganje na Sajmu žena poduzetnica „Žena sam. poduzetnica sam.“

Datum objave: 11. svibnja 2017.

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova
Međimurske županije

P O Z I V
ZA IZLAGANJE NA SAJMU ŽENA PODUZETNICA
„ŽENA SAM. PODUZETNICA SAM.“

Čakovec, 20. svibnja 2017.
Poštovane poduzetnice,

povodom Međunarodnog dana žena poduzetnica, Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Međimurske županije u suradnji s Međimurskom županijom i Obrtničkom komorom Međimurske županije po 3. puta organizira sajam žena poduzetnica „Žena sam. Poduzetnica sam.“ kojim se želi dati podrška ženama koje su se hrabro odlučile na pokretanje vlastitog posla. Ovakav oblik okupljanja zemlje s naprednom ekonomijom i razvijenim poduzetništvom žena prakticiraju već desetljećima.
Stoga Vas pozivamo da se kao poduzetnica, vlasnica obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva, kućne radinosti, obrta ili trgovačkog društva predstavite na 3. međimurskom sajmu poduzetnica
u subotu, 20. svibnja 2017. godine u zgradi Scheier, Matice hrvatske 2, Čakovec.
Službeno otvorenje sajma predviđeno je u 10:00 sati. Sudjelovanje na sajmu za sve sudionice je BESPLATNO.
Organizator osigurava izlagačke klupe, pristup struji (preporuka: ponijeti produžni kabel), internetu i vodi.
Napominjemo kako svoje izlagačko mjesto možete doći urediti dan ranije, tj. u petak 19. svibnja u vremenu od 15:30 do 18:00 sati ili u subotu od 8:00 sati. Izlagačko mjesto trebalo bi biti uređeno najkasnije do 9:00 sati. Podsjećamo na obvezu fiskalne blagajne odnosno blokova za one koji nisu u obezi imati fiskalnu blagajnu.
Predvidivi sadržaji: sajamska izložba i prezentacija izlagača, sajamska prodaja, degustacije, prateći glazbeni sadržaj.
Cilj sajma je: dati jedinstvenu priliku ženama gospodarstvenicama prodavati i predstaviti svoje proizvode i usluge, pridonijeti uspješnijem tržišnom pozicioniranju žena poduzetnica na području Međimurske županije, poticanje kupovanja domaćih proizvoda, učvršćivanje poduzetničkih mreža, stvaranje novih kontakata, razmjena novih saznanja i iskustava u poduzetništvu.
Molimo Vas da svoje sudjelovanje na sajmu još jednom potvrdite dostavom prijavnice u privitku ili pozivom najkasnije do 12. svibnja na e-mail: alan.resman@medjimurska-zupanija.hr (099/4392-529).
POVJERENSTVO ZA RAVNOPRAVNOST SPOLOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
Josipa Carović, mag. oec., v.r.
Prijavnica (DOC)

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content