Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Promocija poduzetništva 2017. - 2019.

Datum objave: 10. svibnja 2017.

Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta objavilo je ograničeni Poziv na dostavu projektnih prijedloga Promocija poduzetništva 2017.-2019. Cilj Poziva je promicanje poduzetništva u društvu s ciljem postizanja pozitivne promjene u stavu prema poduzetništvu i omogućivanjem stvaranja pozitivnog poslovnog okruženja kao temelja za osnivanje, rast i razvoj MSP-ova.
Prihvatljivi prijavitelj je Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta, Uprava za poduzetništvo i obrt. Prihvatljivi partneri su Hrvatska gospodarska komora i/ili Hrvatska obrtnička komora i/ili Hrvatska udruga poslodavaca i/ili Hrvatski izvoznici.
Prihvatljive aktivnosti:

  • Aktivnosti usmjerene promociji poduzetništva kroz medije,
  • Aktivnosti usmjerene promociji poduzetništva kroz javna događanja,
  • Aktivnosti povezane s uslugama vanjskih stručnjaka.

Poziv se vodi kao trajni Poziv na dostavu projektnog prijedloga s krajnjim rokom dostave do 28. sprnja 2017. godine.
Više inforamcija možete pronaći ovdje: strukturnifondovi.hr

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content