Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

KUD-ovci u Pribislavcu pripremili zabavnu dramsku večer

Datum objave: 9. svibnja 2017.

U okviru obilježavanja Dana Međimurske županije u Pribislavcu je održana manifestacija u organizaciji Dramske diletantske družine “ALkap” KUD–a „Kaštel“ Pribislavec. Dramska večer koja se održala u dvorani Društvenog doma okupila je mještane, ljubitelje glazbe i smijeha, među kojima su bili i načelnica Općine Pribislavec Višnja Ivačić te pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Međimurske županije  Branko Sušec.
Red smijeha i pjesme za sve prisutne!
Publika je pritom imala prilike vidjeti dvije kratke komedije „Klopka“ autorice Marijane Nola i debitantsku izvedbu „Na mene nejte računati“ autora Franje Oreškog. U pauzi između dvije predstave, prisutne je zabavljao tamburaški sastav KUD- a „Kaštel“ Pribislavec s tradicionalnim međimurskim pjesmama. Posljednja aktivnost u trećem tjednu Dana Međimurske županije zaokružila je obilježavanje te napravila odličnu uvertiru u spektakularno zatvaranje koje nas očekuje u utorak, 09. Svibnja 2017. godine od 21:00 sati u Starom gradu Zrinskih u Čakovcu.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1019" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content