-0.9 °C
1026.0 hPa
84 %

Međimurski kvizaši obilježili Dane Međimurske županije

Datum objave: 4. svibnja 2017.

Povodom obilježavanja Dana Međimurske županije i Spomendana na Zrinske i Frankopane, vrijedni i sve mnogobrojniji međimurski kvizaši pokazali su vrhunsko znanje o svom rodnom kraju. Naime za njih su pritom pripremljena tri svima dobro poznata Pub Quiz-a, s jedinstvenim pitanjima koncipiranima povodom Dana Međimurske županije, o povijesti, sportu, zanimljivostima, slavnim ličnostima i događajima, ali i o ustroju te bogatom ovogodišnjem programu, sve isključivo uz međimursku tematiku.
Sve ljubitelje znanja okupili su tako Krešimir Biškup i Međimurska županija, a svi zajedno tražili su prve odgovore o našoj županiji u Starom Hrastu i u Poodrom-u, dok su znanje zaokružili u srijedu 3. svibnja u Caffe baru South na čakovečkom jugu.
Glavna tema bio je  - međimurski sport. Tridesetak raznih pitanja sportske tematike, još jednom je pokazalo kako su Međimurke i Međimurci vrhunski poznavatelji sporta svog kraja, ali i  kako zaista imamo odlične sportaše i sportske uspjehe s kojima se moramo hvaliti.
Ovo je bio posljednji u nizu od tri Pub Quiz-a u kojima smo prošli lepezu pitanja s kojima se svima još malo približilo Međimurje, a iz Međimurske županije upućuju čestitke svim kvizašima na sudjelovanju te poziv da se vidimo i slijedeće godine s novim pitanjima.
[ngg_images source="galleries" container_ids="1011" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content