-2.2 °C
1026.0 hPa
85 %

Koncert Ivana Zaka i Festival poduzetništva na Danima Međimurske županije

Datum objave: 4. svibnja 2017.

U okviru obilježavanja Dana Međimurske županije i 6. Spomendana na Zrinske i Frankopane, u petak 5. svibnja 2017. s početkom u 09:00 sati Društvo osoba s tjelesnim invaliditetom Međimurske županije obilježit će Nacionalni dan osoba s cerebralnom paralizom na Trgu Republike u Čakovcu. Cilj manifestacije je senzibilizirati javnost s problemima s kojima se susreću osobe s cerebralnom paralizom kako bi se poboljšala kvaliteta njihova života te promijenila slika javnosti o toj bolesti. 
U periodu od 10:00 do 18:00 sati u Murskom Središću na šetnici uz Muru održat će se Festival poduzetne Hrvatske, a odmah nakon festivala, na parkiralištu uz šetnicu u 20:00 sati i koncert Ivana Zaka.       
Ujedno, u dvorani Kulturnog centra u Strahonincu održat će se u 19:00 sati koncert malih vokalnih sastava.
Članice i članovi Matice umirovljenika Međimurske županije, predstavit će se izložbom slika i keramike u izložbenom dijelu zgrade Scheier s početkom u 19:30 sati, dok će se na gornjem katu održati večer poezije.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content