-0.9 °C
1026.0 hPa
84 %

Poslovni uzlet i završni Pub Quiz u okviru Dana Međimurske županije

Datum objave: 2. svibnja 2017.

Projekt Poslovnog dnevnika koji je pokrenut početkom 2014. godine u suradnji s partnerima te gradovima i županijama diljem Republike Hrvatske - Poslovni uzlet početkom svibnja odlučio je kao svoju novu destinaciju održavanja odabrati upravo Međimurje.
Stoga nas sutra, u srijedu 03. svibnja 2017. godine očekuje Poslovni uzlet Međimurske županije. Primarni cilj je promicanje malog i srednjeg poduzetništva, uz besplatne radionice, edukacije i panel diskusije koje zaintrigiraju sve sudionike, a održat će ovog puta u Murskom Središću s početkom u 10:00 sati u Pansionu Ilonka.
Ujedno će se u okviru obilježavanja Dana Međimurske županije u 19:00 sati u Caffe bar-u „South“ na čakovečkom jugu održati posljednji u nizu Pub Quiz-ova „Međimurje” uz voditelja Krešimira Biškupa. Različita tematika vezana uz sport, kulturu i glazbu Međimurja obilježit će posljednje, no i  posebno izdanje Pub Quiz-a koji je vezan uz Dane Međimurske županije. Još uvijek su prijave u tijeku, a za Vas je osigurano bezbroj vrhunskih pitanja, zanimljivih i bogatih nagrada te zanimljivo večernje druženje.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content