-1.5 °C
1025.0 hPa
79 %

Što donosi 1. maj u okviru obilježavanja Dana Međimurske županije?

Datum objave: 30. travnja 2017.

Početak novog mjeseca, donosi i novitete u druženjima prilikom obilježavanja Dana Međimurske županije i Spomendana na Zrinske i Frankopane, a nastavlja se u veselom i radnom tonu, unatoč Prazniku rada.  
Tako ćemo ponedjeljak započeti na ŠRD „Linjak“ Ivanovec na tamošnjem jezeru Preloge, gdje će se od 07:00 – 14:00 sati održavati 18. Ribičko natjecanje hrvatskih branitelja Domovinskog rata  Međimurske županije.
U Prelogu od 09:00 sati kreće Prvomajska biciklijada čiji je start od Trga sv. Jakoba. Osim Preložana, i Beličani će se također moći pridružiti Prvomajskoj biciklijadi koja će krenuti u 10:30 sati ispred tamošnjeg Društvenog doma. 
U jezeru Starog grada Zrinskih u Čakovcu od 09:00 – 17:00 sati Konjički klub Međimurje održat će manifestaciju naziva Dani otvorenih vrata Konjičkog kluba „Međimurje“, a ponedjeljak poslijepodne rezerviran je i za nogometni turnir veterana i mladih ekipa u Donjem Koncovčaku koji će započeti u 14:00 sati.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content