-0.9 °C
1026.0 hPa
84 %

2.Susret malih vokalnih sastava – 05.05.2017.u 19:00 sati u Strahonincu

Datum objave: 26. travnja 2017.

Glazba je zvonka radost, slogan koji nam uvelike može približiti predstojeći događaj u Strahonincu , povodom obiležavanja Dana Međimurske županije 2017. Tamošnji pjevački zbor organizator je drugog tradicinalnog susreta malih vokalnih sastava ( do 16 izvođača ). Pjevački zbor Strahoninec osnovan je 2013. godine na čelu s predsjednicom zbora Nadicom Patafta i kreativnim voditeljem Goranom Šafarićem, prof. U svojem repertuaru zastupaju međimurske popevke, sakralne pjesme, gospel i druge glazbene izričaje. Od ove godine djeluju kao mješoviti zbor.
Kako bi dali svoj doprinos obilježavanju Dana međimurske županije prošle godine odlučili su organizirati susret malih vokalnih sastava. Kvaliteta izvođača i veliki odaziv publike pokazalo se kao pun pogodak te je odlučeno kako ovakvo druženje glazbenika treba postati tradicionalno.
Kvaliteta ih je vodila i ove godine te nam zakazuju druženje 05.05. u 19:00 sati u dvorani za društvene, kulturne i javne potrebe općine Strahoninec
U goste im dolaze: ŽVS Stridone, MVS Josip Štolcer Slavenski, ŽVS KUD-a Veseli Međimurci,  
ŽVS Sv. Marko, MVS KUD-a Katruže, ŽVS PZ Strahoninec  i MVS PZ Strahoninec.
Nakon koncerta posjetitelji će moći razgledati izložbu umjetničkih djela  autorica Nadice Patafte i Josipe Flac koje izlažu kolekciju autorskih slika, nakon čega sljedi domjenak i bogata tombola. U neslužbenom dijelu druženja za dobru atmosferu zadužili su sve popularaniji Meta band.
Svi ste pozvani i dobrodošli.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 16. siječnja 2022. - Danas u Međimurju 216 pozitivnih nalaza, tijekom vikenda cijepljeno 245 osoba
Posljednji ispraćaj dugogodišnjeg načelnika Općine Orehovica i županijskog vijećnika Franje Bukala
Odavanjem počasti poginulim i nestalim braniteljima Međimurje obilježilo 30 godina od međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 15. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
Nove vesele učionice za početak drugog polugodišta u Osnovnoj školi Štrigova
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 14. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave od 9 do 13:30 sati u Zavodu za javno zdravstvo MŽ i trijaži Županijske bolnice Čakovec
5. sjednica Odbora za izbor i imenovanja
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 13. siječnja 2022.
Obavijest o ispravku dijela Javnog natječaja za prodaju zemljišta na području poduzetničke zone „POSLOVNI PARK MEĐIMURJE“
Međimurje tijekom blagdana ostvarilo rast od 283% u dolascima i 250% u noćenjima u odnosu na prošlu godinu, treća smo najposjećenija destinacija kontinentalnog turizma
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content