Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Srijeda je u Danima Međimurske županije rezervirana za mališane i mlade

Datum objave: 25. travnja 2017.

Sportski sat u okviru obilježavanja Dana Međimurske županije, održat će se ove srijede s početkom u 10:00 sati u organizaciji Međimurskog veleučilišta u  Starom gradu Zrinskih u Čakovcu.
Nakon jutarnje tjelovježbe u dvorani Ekonomske i trgovačke škole od 10:00 do 14:00 sati održat će se Sajam poslova, na kojem će svi moći naći zaposlenje, honorarni posao, neku novu edukaciju, ali i sudjelovati na panelima i predavanjima.
Popodnevni dio programa proteći po prvi puta u organizaciji Rotaract kluba Međimurje koji organizira u Knjižnici i čitaonici „Nikola Zrinski“ u Čakovcu manifestaciju pod nazivom „Pričam ti priču“ od 16:00 do 17:00 sati gdje će mladi rotaractovci čitati i pričati priče djeci međimurskih osnovnih škola. Prijave možete poslati na službenu facebook stranicu Rotaract kluba Međimurja. Prijave za „Pričam ti priču“: https://www.facebook.com/racmedjimurje/
Povodom Svjetskog dana intelektualnog vlasništva u Neumannovoj 1 u Čakovcu u tvrtci Strojarstvo Branilović od 16:00 sati, očekuje nas svečanost obilježavanja. U 17:00 sati Zbor umirovljenika Čakovec organizira koncert u Hotelu Park s nazivom „Međimurje, pjesma te zove“, dok će večernji dio programa obilježiti otvaranje prve Muzejske kutije u Gradskoj kavani u Čakovcu s početkom u 19:00 sati, ali i 2. Pub Quiz u Poodroom-u. Prijave su moguće putem facebook stranice. Link za prijavu na Pub Quiz: https://www.facebook.com/events/206063809887979/
 

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content