Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.2 °C
1029.0 hPa
63 %

„On the move“ na svoj način obilježio Dan Županije

Datum objave: 25. travnja 2017.

Projekt „On the move“ i njegova obiteljska događanja pridružila su se sadržajima obilježavanja Dana Međimurske županije. U nedjelju, 23. travnja u Čakovcu održan je program za obitelji u kojem su mališani vozili bicikle, romobile i role, praćeni svojim roditeljima, braćom i sestrama. Sastali su se na Trgu Republike netom nakon što su sudionici BIMEP-a krenuli na svoju vožnju Međimurjem.
Simpatično natjecanje za mališane kroz Perivoj Zrinskih odvijalo se pod proljetnim suncem, jednako kao i kulinarska radionica koja je svoje mjesto pronašla u Atriju Starog grada. Nakon vožnje parkom, svi su se sudionici okupili u Atriju i zajedno vježbali aerobik kroz koji ih je vodila Lana Križarić. Potom je gošća nedjeljnog obiteljskog  „On the move“ događanja, stomatologinja Tanja Rosić, s djecom razgovarala o pravilnom četkanju zuba, održavanju zdravlja usne šupljine, i najvažnije o lijepom osmijehu.
Kuharica Slađana Herman priredila je domaće namaze čiju su pripremu pratile brojne majke čija djeca polaze „On the move“, a u posjet je došla i zamjenica župana Sandra Herman. Obiteljsko je događanje zaključeno zakuskom i osvježenjem do prve nove prilike u svibnju.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content