Međimurje Europska regija sporta za 2022.
0.3 °C
1032.0 hPa
85 %

Dani Međimurske županije u utorak donose virtualnu šetnju Starim gradom i svečanu sjednicu u Selnici

Datum objave: 24. travnja 2017.

Međimursko veleučilište u suradnji s Međimurskom županijom u sklopu obilježavanja Dana Međimurske županije i Spomendana na Zrinske i Frankopane, u utorak, 25. travnja 2017. godine od 11:00 sati u čakovečkoj zgradi Scheier organizira zanimljivu i jedinstvenu manifestaciju.
Naime međimurski su studenti pripremili pravu virtualnu šetnju Starim gradom Zrinskih, a kroz kratki vizualni prikaz moći će se doživjeti Stari grad Čakovec u četiri najvažnija povijesna razdoblja, uz primjenu naočala za virtualnu stvarnost. Ovaj projekt ujedno spaja inovativnost i tradiciju, kao dvije niti vodilje ovogodišnjeg obilježavanja Dana Međimurske županije. 
Popodnevni dio programa održat će se u Selnici gdje će biti održana svečana sjednica u Društvenom domu od 15:00 sati gdje će se rezimirati rad Općinskog vijeća u proteklom razdoblju.
Bitno je spomenuti da je unatoč najavama, koncert nagrađenih učenika s natjecanja Woodwind/Brass u 20:00 sati u zgradi Scheier otkazan, no ne sumnjamo kako će mladi glazbenici u skoro vrijeme odraditi svoj toliko željeni nastup te razveseliti svoju publiku.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content