„On the move“ na rolama i biciklima uz Dan Županije

Datum objave: 19. travnja 2017.

U nedjelju, 23. travnja održavamo još jedno obiteljsko On the move događanje koje smo uvrstili u program obilježavanja Dana Županije.
Sastajemo se u 10.00 sati pred Centrom za kulturu u Čakovcu, a za djecu predviđamo da sudjeluju na rolama ili biciklima. Predvidjeli smo i kulinarsku radionicu u Atriju Starog grada pa predlažemo da dođete u sastavu koji će vam omogućiti da jedna odrasla osoba bude u pratnji djetetu, a druga da prati kulinarsku radionicu.
Zaključno ćemo održati zajednički aerobik u Atriju, stoga imajte sa sobom tenisice za djecu, a pogotovo za sebe. Snimat ćemo video pa molimo da obučete majice s logom projekta.
OVAJ PUTA SUDJELUJEMO NA DANIMA ŽUPANIJE PA JE OBAVEZAN DOLAZAK SVIH KOJI SU UKLJUČENI U PROJEKT.