Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Kudovci Mihovljana i žene iz Savske Vesi predstavljali Međimurje u Sloveniji

Datum objave: 10. travnja 2017.

Povodom nadolazećih Uskršnjih praznika KUD Mihovljan sa spletovima međimurskih pjesama i plesova protekle je subote nastupao u glavnom gradu susjedne Slovenije, Ljubljani te pritom bio predstavnik kako Međimurske županije, tako i cijele Hrvatske. 
S kudovcima iz Mihovljana na put su pošle i članice Udruge žena iz Savske Vesi koje su izložile svoje ručne radove, a ono što je posebno obradovalo je da su nastup i izložbu, osim domaćih gostiju, popratili i brojni Međimurci koji žive ili rade u Ljubljani i okolnim mjestima.
Nakon uspješno odrađenog nastupa, predstavljanja međimurske kulture i uspješnosti turističke ponude, društvo iz Međimurja ostatak dana provelo je u obilasku Ljubljane.  

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content