Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Učenici OŠ Pribislavec u posjeti Međimurskoj županiji

Datum objave: 6. travnja 2017.

U okviru terenske nastave po Međimurju, učenici trećih razreda osnovne škole Pribislavec posjetili su Međimursku županiju. Ideja terenske nastave u kojoj sudjeluje 29 učenika je upoznati instituciju Županije kao glavnog upravnog i političkog središta najsjevernije hrvatske županije.
U Velikoj vijećnici u pratnji učiteljica Darinke Trajkove Vuković, Nikoline Košir i Miroslave Novak, učenike je dočekao Nenad Ujlaki iz Upravnog odjela za društvene djelatnosti. Mališani iz osnovne škole Pribislavec oduševili su svojim znanjem, a pitanja koja su postavili dokazala su kako dječja radoznalost kreira budućnost školstva, ali i da ih zaista zanima njihova okolina u kojoj odrastaju. "Hoće li svako dijete u budućnosti imati tablete umjesto knjiga, kada će biti dvorana u sklopu naše škole,  o čemu raspravljaju vijećnici na Skupštini, kako se glasa, tko dolazi u vijećnicu…“, samo su bila neka od zanimljivih pitanja malih školaraca prilikom njihovog županijskog druženja. Ujlaki je pritom iskoristio priliku i pohvalio pripremljenost učenika i njihovu radoznalost.
Druženje je završilo uz prigodno čašćenje i nezaboravno fotografiranje.
[ngg_images source="galleries" container_ids="945" override_thumbnail_settings="1" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="100" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Prikaz slika]" order_by="imagedate" order_direction="DESC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content