Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

ON THE MOVE maškare

Datum objave: 1. ožujka 2017.

Jedno od obiteljskih događanja u projektu „On the move“ Međimurske županije pretvorili smo u maskirano veselje. Pokladni običaji i maskenbal dio su tradicije Gimnastičkog kluba „Marijan Zadravec Macan“ koji je naše obitelji pozvao da se 27. veljače pridruže maškarama u Sportsko-gimnastičkom centru „Aton“ u Nedelišću.
U Atonu vježba dio naših klinaca pa im je prostor bio dobro poznat, ali u prvom planu su bile maske koje su iskreno obradovale sve prisutne. Kreativni, veseli i odlučni da budu vjerodostojni u svojim maskiranim izdanjima mališani, njihovi roditelji i treneri proveli su lijepo zajedničko popodne u kojem nije nedostajalo duhovitosti. Dobar duh daje zdravlju tijelu, a u nas se sve to njeguje s pažnjom.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content