Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Međimurska zaklada solidarnosti "Katruža" dodijelila novih 12 pomoći

Datum objave: 1. ožujka 2017.

 Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je 22. veljače  2017. godine  162. sjednicu.
Na sjednici je dodijeljeno  12 pomoći u ukupnom iznosu od 23.800,00  kuna.   Podnositelji  zahtjeva,  troje djece iz Čakovca, dvoje djece iz Goričana , dvoje djece iz Svete Marije  i jedno dijete iz Strahoninca, te dva podnositelja iz Svete Marije i  jedan podnositelj iz  Okruglog Vrha  za razne  defektološko-rehabilitacijske tretmane dobili  su pomoć svaki u iznosu od 1.800,00 kuna. Podnositeljici zahtjeva iz Kotoribe odobrena je pomoć od 4.000,00 kuna za kupnju lijeka.
Međimurska zaklada solidarnosti «Katruža» u ovoj je godini  dodijelila 22 pomoći u ukupnom iznosu od  41.850,00 kuna.
Zahvaljujemo dobrim ljudima koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade.  Samo zahvaljujući njima i dalje ćemo moći pružati pomoć  onima kojima je to najpotrebnije, bolesnima  s područja Međimurske županije. Jer „Čovjek je najviše čovjek kada usrećuje i pomaže druge“.
Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content