Međimurje Europska regija sporta za 2022.
3.4 °C
1016.0 hPa
58 %

Prezentacija o Programu ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.

Datum objave: 28. veljače 2017.

U ime Ministarstva poljoprivrede pozivamo Vas na prezentaciju o Programu ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014. – 2020.,  mjeri 7 „Temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima“, podmjeri 7.4. „Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu“, koja će se održati 3. ožujka 2017. godine u  11 sati u multimedijalnoj dvorani Tehnološko – inovacijskog centra Međimurje (Bana Josipa Jelačića 22B, Čakovec). Djelatnici Uprave za upravljanje EU fondom za ruralni razvoj, EU i međunarodnu suradnju Ministarstva poljoprivrede u sklopu prezentacije predstavit će mogućnosti ulaganja u okviru mjere 7 potencijalnim prihvatljivim korisnicima, jedinicama lokalne samouprave te lokalnim akcijskim grupama (LAG-ovima).
Ljubazno Vas molimo da svoj dolazak na prezentaciju o Podmjeri 7.4. potvrdite putem e-maila jurka.topol@redea.hr ili putem telefona 040/395-586 najkasnije do četvrtka 2. ožujka 2017. godine do 10 sati.
Skrećemo pažnju da će prezentaciji prethoditi manifestacija „Doručak s hrvatskih farmi“ u organizaciji Ministarstva poljoprivrede i Hrvatske poljoprivredne agencije, koja će se održati u 8.30 sati u Hotelu Park Čakovec (Zrinsko-frankopanska 14). „Doručak s hrvatskih farmi“ je događaj za informiranje javnosti o dobrovoljnom sustavu označavanja proizvoda s hrvatskih farmi oznakama kao što su Mlijeko hrvatskih farmi, Meso hrvatskih farmi, Kruh hrvatskih polja, Med iz Lijepe naše i Jaja hrvatskih farmi kojima se jamči slijedivost, točnije poznato podrijetlo i datum proizvodnje. Uz navedeno, cilj manifestacije je predstaviti i promovirati lokalnu poljoprivrednu proizvodnju specifičnu za područje Međimurske županije. Na „Doručku s hrvatskih farmi“ sudjelovat će korisnici oznaka, proizvođači i prerađivači domaće prehrambene industrije, ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić te ključni akteri u lancu domaće poljoprivredne proizvodnje u Međimurskoj županiji. Dolazak molimo da potvrdite na e-mail ifranjic@hpa.hr do 1. ožujka 2017.
Radujemo se Vašem dolasku!

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
Međimurska županija u 2021. godini za poljoprivredu izdvojila gotovo 4 milijuna, od toga 1,7 milijuna za potpore male vrijednosti poljoprivrednicima
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za utorak, 18. siječnja 2022.
POZIV na uvid ELABORAT GOSPODARENJA OTPADOM - AB METAL PROMET d.o.o. Belica
Međimurski vrtićanci i školarci imat će priliku od najranije dobi istraživati i promišljati o STEM-u kroz europski projekt vrijedan 3 milijuna kuna
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content