Humanitarna akcija "Žena za ženu"

Datum objave: 7. veljače 2017.

Nakon uspješne prošlogodišnje akcije prikupljanja financijskih sredstava za rad Doma za žrtve obiteljskog nasilja „Sigurna kuća“, Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Međimurske županije je odlučilo da će se humanitarna akcija ŽENA ZA ŽENU ponovno provesti i ove godine.
Doniranjem barem jedne kune prilikom posjeta frizerskom ili kozmetičkom salonu u razdoblju od 10. 02. 2017. godine (uoči Valentinova) do 08. 03. 2017. godine (Dan žena), pomažemo rad Doma za žrtve obiteljskog nasilja „Sigurna kuća“ u Čakovcu.
(Svi frizerski i/ili kozmetički saloni koji se žele uključiti u ovu humanitarnu akciju sve informacije mogu dobiti kod Povjerenstva za ravnopravnost spolova Međimurske županije na telefonski broj 040/374-254).
Uključite se u akciju „ŽENA ZA ŽENU“!