6.3 °C
1025.0 hPa
20 %

Zaklada "Katruža" dodijelila novih 18 tisuća kuna pomoći

Datum objave: 27. siječnja 2017.

Međimurska zaklada solidarnosti „Katruža“ održala  je 25. siječnja svoju 161. sjednicu, ujedno prvu u 2017. godini.
Na sjednici je dodijeljeno 10 pomoći u ukupnom iznosu od  18.050,00 kuna.
Podnositelju zahtjeva iz Strahoninca  dodijeljena je pomoć u iznosu od 300,00 kuna, podnositeljici zahtjeva iz Čakovca 4.000,00 kuna,  podnositelju zahtjeva iz Orehovice 1.000,00 kuna , podnositeljici zahtjeva iz Orehovice 800,00 kuna, podnositelju zahtjeva iz Čakovca 3.000,00 kuna, svima za kupnju lijekove.   Četvero  djece iz Čakovca, Svete Marije, Lopatinca i  Svetog Urbana   dobilo je pomoć,  svaki po 1.800,00 kuna, a jedno dijete iz Čakovca 1.750,00 kuna za razne  defektološko-rehabilitacijske tretmane.
Međimurska zaklada solidarnosti «Katruža» je u prošloj je godini  na devet  održanih  sjednice dodijelila  93  pomoći u ukupnom iznosu od 263.136,00 kuna.
Zahvaljujemo  svima koji na bilo koji način pomažu rad Zaklade. Ovaj put posebno se želimo zahvaliti svima koji su kupnjom božićnih i novogodišnjih čestitki ili uplatom donacija ili članarina pomogli rad Zaklade. Samo zahvaljujući dobrim ljudima  i dalje ćemo  moći  pružati pomoć  bolesnima  s područja Međimurske županije.

Povodom otvorenja rekonstruiranog Odjela abdominalne i dječje kirurgije Županijska bolnica Čakovec ugostila liječnike iz Klinike za dječje bolesti Zagreb na jednodnevnom Simpoziju o dječjoj kirurgiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 29. siječnja 2022. - Danas do 13:30 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Nikad veći broj programa povodom Noći muzeja u Međimurju, u manifestaciju se po prvi puta uključili Riznica Međimurja, Centar dr. Rudolf Steiner i Ekomuzej Međimurje malo
Kad se slože međimurske ruke – investicijom vrijednom 4 milijuna kuna u rekordnom roku rekonstruiran Odjel abdominalne i dječje kirurgije Županijske bolnice Čakovec na radost djelatnika te velikih i malih pacijenata
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 28. siječnja 2022. - Sutra od 9:00 sati cijepljenje bez najave u trijaži Županijske bolnice Čakovec i u Zavodu za javno zdravstvo Međimurske županije
Šef Misije Veleposlanstva Australije Andrea Biggi u radnom posjetu pohvalio potencijal Međimurja
27. siječnja – Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 27. siječnja 2022.
Međimurska županija podržava sve projekte s ciljem razvoja Donje Dubrave
Karatisti Karate kluba Globus među najboljima u svijetu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content