Ivana Vučak Petek, majka naše polaznice Zive iz Čakovca:

– Uključili smo se u projekt od samog početka i zapravo mi je drago što imam priliku reći da je Županija učinila veliku stvar pokrenuvši „On the move“. Znam da je projekt osmišljen u REDEA-i i da je sufinanciran iz Erasmusa+, što mi govori da Europa cijeni strateško polazište ovog programa. Važno je da se djeca kreću u današnjem, sjedilačkom načinu života, i lijepo je što mi je kćer stekla nove prijatelje. Dodatna vrijednost ovog projekta je činjenica da je Ziva pokazala interes za plivanje pa smo je upisali dodatno na aktivnost plivanja jednom tjedno. Osjećam se dužnom uputiti sve pohvale trenerima i organizatorima, jer je program kvalitetan, dobro osmišljen, glatko funkcionira i djeci donosi dobrobiti koje će se vidjeti sve više. Po meni, besplatno bavljenje sportskim aktivnostima kroz ovaj projekt je neprocjenjivo za cijele obitelji, a napose za djecu, njihov kognitivni, emocionalni, društveni razvoj.