Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-1.9 °C
1029.0 hPa
70 %

Roditelji o projektu „On the move“

Datum objave: 20. prosinca 2016.

Ivana Vučak Petek, majka naše polaznice Zive iz Čakovca:
- Uključili smo se u projekt od samog početka i zapravo mi je drago što imam priliku reći da je Županija učinila veliku stvar pokrenuvši „On the move“. Znam da je projekt osmišljen u REDEA-i i da je sufinanciran iz Erasmusa+, što mi govori da Europa cijeni strateško polazište ovog programa. Važno je da se djeca kreću u današnjem, sjedilačkom načinu života, i lijepo je što mi je kćer stekla nove prijatelje. Dodatna vrijednost ovog projekta je činjenica da je Ziva pokazala interes za plivanje pa smo je upisali dodatno na aktivnost plivanja jednom tjedno. Osjećam se dužnom uputiti sve pohvale trenerima i organizatorima, jer je program kvalitetan, dobro osmišljen, glatko funkcionira i djeci donosi dobrobiti koje će se vidjeti sve više. Po meni, besplatno bavljenje sportskim aktivnostima kroz ovaj projekt je neprocjenjivo za cijele obitelji, a napose za djecu, njihov kognitivni, emocionalni, društveni razvoj.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content