Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Otvoren natječaj "Komercijalizacija inovacija u poduzetništvu"

Datum objave: 13. prosinca 2016.

Otvoreni je poziv na dostavu projektnih prijedloga (bespovratna sredstva) za natječaj "Komercijalizacija inovacija u poduzetništvu" iz Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020.
Cilj ovog Poziva je podržati projekte usmjerene ka novim proizvodima i uslugama s višom i visokom dodanom vrijednošću koje imaju pozitivan učinak na poslovne rezultate i rast poduzeća te s tržišnim potencijalom na međunarodnoj razini.
Bespovratna sredstva dodjeljivat će se putem trajno otvorenog Poziva na dostavu projektnih prijava s krajnjim rokom dostave projektnih prijava 31. prosinca 2017. godine, odnosno do iskorištenja raspoloživih sredstava u ukupnoj vrijednosti  114.000.000,00 kuna.
Poziv je namijenjen  mikro, malim ili srednjim poduzećima sukladno definiciji utvrđenoj u Prilogu I. Definicija malih i srednjih poduzeća Uredbe Komisije (EU) br. 651/2014.
Pozivom su predviđene:
A) Potpore za inovacije za MSP-ove
B) Potpore za inovacije procesa i organizacije poslovanja
C) Potpore male vrijednosti (pod uvjetom da su dodijeljene potpore navedene u točkama A i B)
Najniži iznos bespovratnih sredstava koji se po ovom Pozivu može dodijeliti pojedinom poduzetniku iznosi 760.000,00HRK, dok najviši iznos bespovratnih sredstava koji se može dodijeliti pojedinom poduzetniku iznosi 7.600.000,00 HRK.
Prijave na natječaj primat će se od 09. siječnja 2017. do 31. prosinca 2017. godine, odnosno do iskorištenja sredstava.

Više informacija i dokumentaciju možete pronaći ovdje.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content