Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Roditelji o projektu „On the move“

Datum objave: 8. prosinca 2016.

Biljana Bećirović, majka našeg polaznika Natka iz Mursko Središća:
- Ispunjavajući anketu prije početka projekta, zapravo nisam imala predodžbu kako će program u cijelosti izgledati. Sada mogu reći da smo, kao obitelj, svim segmentima projekta izuzetno zadovoljni i ugodno iznenađeni. To je zaista ono što je našem četverogodišnjaku trebalo. U našoj blizini nema organiziranih aktivnosti za djecu te dobi, ima za one od 5 godina na više, a količina energije 3- i 4-godišnjeg djeteta izazov je i jačim roditeljskim živcima. Osim idealnog mjesta za izbacivanje viška energije, uočili smo od samog početka pozitivnu reakciju na nove autoritete - trenere, a to je pridonijelo  drugačijoj percepciji sebe kod djeteta i on se zaista puno odgovornije ponaša, jer sada ima obaveze i odgovornost pravog malog sportaša. Naravno, plivanje je broj jedan među svim aktivnostima, a tu su i iskusni treneri pomogli u nizu sitnica s kojima smo se doma svakodnevno "borili". Obiteljska druženja su zabavna, a kroz zabavu provjeravamo i dopunjujemo svoja kulinarska znanja o zdravoj prehrani. Svaki aspekt ovog projekta obogaćuje, olakšava, pomaže naš obiteljski život i zaista smo sretni što sudjelujemo u njemu od početka. Najbolje od svega jest to što nam je došao u najbolje vrijeme – zaključuje Biljana Bećirović.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content