Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Odabran novi saziv Županijskog vijeća učenika Međimurske županije

Datum objave: 24. studenoga 2016.

U Velikoj vijećnici u Međimurskoj županiji održano je predstavljanje kandidata za predsjednika, zamjenika predsjednika i tajnika vijeća učenika Županijskog vijeća Međimurske županije. Kao što je poznato predsjednik Županijskog vijeća zastupa sve učenike naše županije, a ujedno zastupa i predstavlja Međimursku županiju u Nacionalnom vijeću učenika.  Kandidati za čelnu poziciju Vijeća su bili Paulina  Topolko učenica 3. razreda Graditeljske škole Čakovec, Helena Strniščak učenica 8. razreda iz Osnovne škole Petar Zrinski Šenkovec i Šimun Petek učenik 5. razreda Osnovne škole Ivanovec.
Nakon što su kandidati kratko predstavili svoj dvogodišnji programa oformljeno je tročlano Radno predsjedništvo koje su činile Nives Kolarić Strah predstavnica Ureda državne uprave Međimurske županije, Vivian Bister predsjednica Vijeća učenika ekonomske i trgovačke škole Čakovec i  Dijana Pahek iz Upravnog odjela za društvene djelatnosti Međimurske županije. U konačnici nakon glasanja svih prisutnih predstavnika međimurskih 26 osnovnih škola te 4 srednje za predsjednicu je izabrana Helena Strniščak njenu zamjenicu Paulina Topolko, a dok će tajnik biti Šimun Petek.
Čestitke odabranom vodstvu i puno uspjeha u daljnjem radu.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content