Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-0.2 °C
1032.0 hPa
79 %

Učenici OŠ Orehovica u posjetu Međimurskoj županiji

Datum objave: 23. studenoga 2016.

U sklopu nastavnog programa građanskog odgoja, u posjetu Međimurskoj županiji boravilo je 38 učenica i učenika 3. razreda OŠ Orehovica, u pratnji svojih četvero učiteljica. Toplu dobrodošlicu u Velikoj vijećnici poželio im je pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Međimurske županije, ujedno i bivši ravnatelj OŠ Orehovica, Branko Sušec, koji ih je tijekom posjeta ukratko upoznao s ustrojem, upravnim odjelima i djelokrugom Županije.
Koliko je gradova u Međimurju, čime se bavi župan, kako se rješavaju problemi, što predstavlja županijski grb, samo su neka od pitanja koja su zanimala radoznale mališane. „Uvijek iznova rado ugošćujemo učenike naših škola, čija nas pitanja ponekad i zateknu, pa podsjete i nas da neke stvari valja ponoviti. Važno je da ih već u ovoj dobi upoznajemo s djelokrugom rada naših institucija, kako bi u skoroj dogledno vrijeme mogli postati odgovorni mladi ljude na kojima će počivati naša budućnost“, rekao je Sušec i pohvalio interes učenika, kao i njihove učiteljice koje su ih dobro pripremile.
Druženju se pridružio i župan Matija Posavec, koji je izdvojio vrijeme kako bi pozdravio sve učenike, te im poželio puno uspjeha i sreće u ovoj školskoj godini, uz prigodno čašćenje i zajedničko fotografiranje.

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za nedjelju, 23. siječnja 2022. - Tijekom vikenda cijepljeno 485 osoba
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content