Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Koncert "Prijatelji za Katružu"

Datum objave: 15. studenoga 2016.

Međimurska zaklada solidarnosti  organizira  u  srijedu  16. studenoga  2016. godine u 19:00 sati  u Centru za kulturu Čakovec dobrotvorni  koncert Prijatelji za Katružu. 
Na koncertu će nastupati Gazde,  Mejaši, Željko Grahovec i Gordana Lach, KUD Mačkovec,   Vladimir Košir Tonka, KUU Zasadbreg, Martina Jakšić Rodiger,  Damir Rodiger i  Marko Žerjav,  Josip Sanjković Mitrica , Meri Šeparović Vresk, Tamburaški sastav „Kumovi“,  Ivica Jurgec, Neno Gavez i Globus Band,  Chorus Blas Ivanovec. Program će voditi Miljenko Ovčar. Ulaznice po cijeni od 35,00 kuna možete nabaviti na blagajni Centra  za kulturu ili u Uredu Zaklade, Međimurska županija, Ruđera Boškovića 2.
Pozivamo sve dobre ljude da nam se pridruže na koncertu i pomognu rad Zaklade.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content