Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

"Grad Dubrovnik predstavlja" - koncert u Galeriji Scheier

Datum objave: 15. studenoga 2016.

Pod pokroviteljstvom Međimurske županije, u organizaciji Hrvatsko - ruskog društva "Umjetnost bez granica", potporu Grada Dubrovnika te suradnjom s Ruskom nacionalnom manjinom u Međimurskoj županiji održat će se koncert u sklopu projekta "Grad Dubrovnik predstavlja" u Galeriji Scheier, 20. studenog 2016. godine s početkom u 19:00 sati. Na programu su djela hrvatskih i ruskih skladatelja, Rahmanjinov, Matza, Hačaturjana, Prokofjeva, Doge, Papandopula, Tariverdijeva i mnogih drugih koja će izvesti vrsni dubrovački glazbenici, violinistica Elvira Galioilline, pijanistica Helena Tomašković, violončelist Adrian Ivičević te mlada gošća iz Čakovca, sopranistica Samanta Grahovec. Ulaz u ovu glazbenu priču, za sve štovatelje klasične glazbe je besplatan.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content