Menu
Europska regija sporta 2022.
|
Visit Međimurje

Što roditelji naših polaznika kažu o projektu „On the move“?

Datum objave: 14. studenoga 2016.

Sandra Breka Ovčar i Davor Ovčar iz Čakovca, roditelji našeg polaznika Nikše:
- Od trenutka uključivanja u projekt „On the move“ svaki je član naše obitelji u nečem napredovao, a naše dijete, do tada fizički nedovoljno aktivno, sada s veseljem čeka svaki novi trening, raduje se sportu i susretu s prijateljima i trenerima. Visoka motiviranost i stručnost trenera, koji su za nas izuzetno bitan segment, rezultira zainteresiranošću i ushitom našeg mališana pri spomenu atletike, gimnastike ili plivanja. Primijetili smo da je naše dijete veselje, motorički spretnije, ima više samopouzdanja, a redovitim odlascima na treninge kod njega potičemo odgovoran pristup obvezama. Zahvaljujući obiteljskim događanjima u projekt smo uključili sve članove obitelji s obzirom da imamo troje djece, upoznali nove ljude, pokrenuli se u doslovnom smislu riječi. Kulinarske radionice nadahnule su nas na uvođenje novih namirnica i novih kombinacija namirnica u prehranu, čime smo također unaprijedili razinu kvalitete i zdravog načina prehrane. Sve u svemu, smatramo da je projekt „On the move“ sjajno osmišljen i strukturiran te se vrlo disciplinirano provodi i zato mu dajemo čistu peticu - ističe obitelj Ovčar.

homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content