U subotu, 5. studenog smo u Donjem Kraljevcu održali 13. obiteljsko događanje i 3. kulinarsku radionicu u okviru projekta „On the move“ Međimurske županije. Gostovali smo na 11. međunarodnom voćarskom sajmu u Donjem Kraljevcu pa ovim putem zahvaljujemo Centru dr. Rudolfa Steinera što nas je pozvao da predstavimo projekt koji provodimo u još pet zemalja, zahvaljujući sufinanciranju iz programa Europske unije – Erasmus+ Sport.

Slađana Herman je kuhala, a pomoć su joj pružili Anica Naranđa i Patrik Petković, dok je Branko Vrčić dr.med. svoju stručnost u području prehrane podijelio sa širom publikom Sajma, posebno se i sam interesirajući za ponudu izlagača.

Zahvaljujemo Sanji Rašan koja je s našom djecom provela veselih sat i pol u dječjim igrama i razgibavanju, Ivanu Šulogu iz tvrtke “Exotic King” koji je djeci i našoj publici darovao kiwano te “Atlantic trade – Cedeviti” na vodenim osvježenjima!

Album fotografija se može pogledati na našem facebook profilu linku https://www.facebook.com/onthemove.esport/photos/….