Međimurje Europska regija sporta za 2022.
-2.5 °C
1029.0 hPa
63 %

"On the move" gostovao na Voćarskom sajmu u Donjem Kraljevcu

Datum objave: 8. studenoga 2016.

U subotu, 5. studenog smo u Donjem Kraljevcu održali 13. obiteljsko događanje i 3. kulinarsku radionicu u okviru projekta „On the move“ Međimurske županije. Gostovali smo na 11. međunarodnom voćarskom sajmu u Donjem Kraljevcu pa ovim putem zahvaljujemo Centru dr. Rudolfa Steinera što nas je pozvao da predstavimo projekt koji provodimo u još pet zemalja, zahvaljujući sufinanciranju iz programa Europske unije - Erasmus+ Sport.
Slađana Herman je kuhala, a pomoć su joj pružili Anica Naranđa i Patrik Petković, dok je Branko Vrčić dr.med. svoju stručnost u području prehrane podijelio sa širom publikom Sajma, posebno se i sam interesirajući za ponudu izlagača.
Zahvaljujemo Sanji Rašan koja je s našom djecom provela veselih sat i pol u dječjim igrama i razgibavanju, Ivanu Šulogu iz tvrtke "Exotic King" koji je djeci i našoj publici darovao kiwano te "Atlantic trade - Cedeviti" na vodenim osvježenjima!
Album fotografija se može pogledati na našem facebook profilu linku https://www.facebook.com/onthemove.esport/photos/….

Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za subotu, 22. siječnja 2022. - Danas cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Javni poziv za uvid u spis predmeta - BORNA LULIĆ
Gospodarsko-socijalno vijeće Međimurske županije obilježava Dan socijalnog partnerstva
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za petak, 21. siječnja 2022. - Sutra cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za četvrtak, 20. siječnja 2022. - U Međimurju velik broj pozitivnih nalaza, no značajno smanjen broj hospitaliziranih osoba zahvaljujući procijepljenosti od gotovo 70%
Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji – za 61 učenika s teškoćama u razvoju osigurano je 58 pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika
JAVNI POZIV za predlaganje kandidata za imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata u Međimurskoj županiji
Dnevno izvješće Stožera civilne zaštite Međimurske županije za srijedu, 19. siječnja 2022. - Ove subote cijepljenje bez najave u Murskom Središću
Nazire se vizura budućeg Biciklističkog info centra s vidikovcem na Mađerkin bregu
POZIVNI NATJEČAJ za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade «Zrinski» Međimurske županije za 2021. godinu
homecrossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content